Balony na roczek KRAKÓW

Pierwsze urodziny dziecka to z pewnością bardzo ważny dzień i wszyscy chcemy, aby tak ważna impreza urodzinowa była piękna i niezapomniana. Przygotowujemy jedzenie lub rezerwujemy restaurację, zapraszamy ważnych dla nas i dla dziecka gości i wymyślamy różne ciekawe atrakcje. Warto również pamiętać o dekoracjach. Stworzą one klimat i podkreślą wyjątkowość tego dnia. Idealnym pomysłem na ozdoby są balony na roczek. Jest to często wybierana ozdoba, która robi wrażenie na wszystkich zgromadzonych gościach. Duża liczba balonów stanowi również piękne i oryginalne tło dla sesji zdjęciowych, które będą wspaniałą pamiątką z pierwszych urodzin naszego dziecka. Wszyscy chętnie wracają do takich fotografii, żeby wspominać piękne chwile spędzone w gronie najbliższych.

Balony na 1 urodziny Kraków

Balony na 1 urodziny w Krakowie występują w wielu rozmiarach, kształtach, kolorach i stylach. Może to być, na przykład, balon foliowy w kształcie cyfry 1, klasyczny balon owalny z imieniem dziecka lub napisem "Roczek" czy "Pierwsze urodziny", a także balony z motywem zwierząt czy rysunkami prezentów.

Balony na roczek dla chłopca Kraków

Balony na pierwsze urodziny w Krakowie można również podzielić na takie dedykowane dla chłopca i dla dziewczynki. Przyjęło się, że niebieskie balony są zazwyczaj wybierane dla chłopców, a różowe dla dziewczynek. Idealnie sprawdzą się duże balony na roczek dla chłopca w Krakowie nadmuchane helem. Będą one swobodnie latać pod sufitem albo wisieć na preferowanej wysokości dzięki specjalnym obciążnikom.