Balony “Boy or Girl” KRAKÓW

Czas oczekiwania na dziecko to jeden z najpiękniejszych etapów w życiu. Bardzo często dzielimy się tymi cudownymi chwilami z naszymi najbliższymi: rodziną i przyjaciółmi. Coraz bardziej popularne stają się także ostatnio imprezy, które nazywają się gender reveal - spotkania, na których ujawniana jest płeć dziecka. Organizując taką imprezę w Krakowie, bardzo dobrym pomysłem jest wybranie jako ozdób balonów z napisem boy or girl.

Balon boy or girl Kraków

Balon z napisem boy or girl, który dekoruje imprezy gender reveal organizowane w Krakowie, najczęściej jest koloru czarnego lub szarego - ważne, żeby był to kolor neutralny. Może on stanowić jedynie ozdobę całego spotkania, a może być nadmuchany helem i zawierać w środku kolorowe konfetti. Przyszli rodzice dziecka przebijają wtedy taki balon i w zależności od tego, czy ze środka wyleci konfetti koloru różowego, czy niebieskiego - jest to informacja dla gości, czy urodzi się dziewczynka, czy chłopiec.

Balony girl or boy Kraków

Coraz częściej płeć dziecka jest niespodzianką także dla samych rodziców. Dopiero podczas spotkania dowiadują się oni czy będą mieli córeczkę, czy synka - wcześniej lekarz pisze na kartce płeć dziecka, przyszli rodzice do niej nie zaglądają, a zorganizowanie imprezy zlecają komuś innemu. Balony z napisem girl or boy to idealny element spotkania, na którym goście lub goście i rodzice dowiadują się o płci dziecka. Balony na gender reveal w Krakowie to również piękne tło do zdjęć.