Balony na Sylwestra

W prezentowanej kategorii oferujemy jedne z najpopularniejszych ozdób, dające mnóstwo frajdy podczas wkraczania w Nowy Rok. Balony na sylwestra, bo o nich właśnie mowa, to gadżety uwielbiane przez wszystkich, małych i dużych, które sprawdzają się na większości imprez i przyjęć, szczególnie podczas nocy sylwestrowej. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami i wybrania najciekawszych z nich w atrakcyjnej cenie!

Balony na Nowy Rok – fantastyczny gadżet podczas nocy sylwestrowej

Trudno wyobrazić sobie pożegnanie starego roku i świętowanie nowego bez balonów. Tym bardziej że można je wykorzystać na wiele różnych sposobów. Przede wszystkim najlepiej sprawdzą się jako elementy ozdobne przestrzeni, w której zamierzamy się bawić z partnerem, członkami rodziny lub z grupą znajomych. Jednak to nie jest ich jedyne zastosowanie. Można je z powodzeniem wykorzystać także podczas różnych zabaw sylwestrowych. W końcu przed nami cała noc imprezy dlatego z pewnością nie powinno brakować rozrywki i ciekawych atrakcji.

Taniec z balonami, odbijanie ich między sobą, wyścigi z balonami, malowanie po nich, rzucanie nimi do celu czy też żonglowanie. Bardzo popularną zabawą jest także umieszczenie różnych zadań w balonach, które wypadają po ich przebiciu. Wykonanie wylosowanych czynności może zapewnić mnóstwo dobrej i niezapomnianej zabawy. Wewnątrz balonów można również, zamiast zadań, umieścić kolorowe konfetti i dokładnie o północy przebić je i cieszyć się deszczem kolorowych miniaturowych ścinków papieru, najczęściej w postaci krążków, które obsypują wszystkich uczestników zabawy. Taką atrakcją z pewnością będą zachwycone dzieci, ale również niejeden dorosły.

Dodatkowo balony foliowe lub lateksowe sylwestrowe można również wykorzystać jako dodatek do upominków noworocznych. W niektórych gronach wręcza się prezenty z takiej okazji, dlatego gadżety oferowane w tej kategorii będą dla nich znakomitym uzupełnieniem. Ponadto świetnie prezentują się na zdjęciach jako dodatkowe rekwizyty, dzięki którym impreza będzie jeszcze lepiej zapamiętana. Balon może także stać się pamiątką zabawy i każdy uczestnik może wziąć go ze sobą do domu, aby jeszcze przez kilka dni wspominać ten wyjątkowy czas.

Balony sylwestrowe – jakie modele warto wybrać?

W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór modeli, spośród których każdy z pewnością znajdzie idealne propozycje dla siebie, spełniające wszelkie oczekiwania i potrzeby. Oferowane balony na sylwestra różnią się przede wszystkim wielkością, kształtem i kolorem. Tak duża różnorodność sprawia, że można je dopasować do aranżacji danego wnętrza bądź motywu przewodniego imprezy.

Wśród najlepszych propozycji sylwestrowych znajdziesz między innymi bukiet balonów z:

  • napisem „cheers” i z balonem w kształcie butelki szampana lub kieliszka z alkoholem,
  • napisem „party time!” i większym balonem w kształcie okularów,
  • kilku sztuk kolorowych balonów w różnych rozmiarach z napisem „Happy New Year”.

Dodatkowo możesz także wybrać pojedyncze lateksowe lub foliowe balony i stworzyć z nich kompozycje wedle własnego pomysłu, lub też modele w kształcie cyfr, z których ułożysz nadchodzący rok.

Gdzie umieścić wyjątkowe balony na sylwestra w domu?

Nowy Rok to wyjątkowy moment, a odliczanie do północy stało się już tradycją dla większości z nas. Szampan, życzenia noworoczne i huczna impreza. To coś, na co czekamy przez cały rok, dlatego większość z nas już w grudniu, a nawet wcześniej, przygotowuje się do imprezy, szczególnie gdy organizuje domówkę. Zatem jak rozlokować balony na sylwestra w domu? Pomysłów jest kilka!

Znakomitym rozwiązaniem będzie ozdobienie okien, w tym firanek czy zasłon balonami, dzięki czemu nie będą przeszkadzać w szaleństwach na parkiecie, a jednocześnie z pewnością zostaną zauważone przez wszystkich uczestników zabawy. Podobnie można udekorować lampę wiszącą, z zachowaniem ostrożności, aby zaświecona żarówka i jej wysoka temperatura nie doprowadziła do rozgrzania balonów i ich pęknięcia. Zatem w tym przypadku lepiej włączyć kinkiety czy modele podłogowe, a lampę sufitową pozostawić wyłączoną. W ten sposób zadbamy również o odpowiedni nastrój podczas imprezy.

Sylwestrowe balony można także wykorzystać do zrobienia balonowych bukietów lub girland, które łączą kilka sztuk ze sobą. Taką kompozycją można ozdobić np. drzwi wejściowe czy każde krzesło z osobna, przy którym uczestnicy zabawy sylwestrowej będą delektować się pysznymi przekąskami, daniami na ciepło czy też wznosić toast alkoholowymi drinkami.

Balony z powietrzem można również wykorzystać jako dywan balonowy i tym samym rozrzucić w przypadkowych miejscach na parkiecie, dzięki czemu będą unosić się w tańcu i latać po całym pomieszczeniu, co zapewni świetny efekt np. podczas robienia zdjęć czy kręcenia filmów. Jednak świetnym rozwiązaniem będą również balony z helem na sylwestra, które same unoszą się w powietrzu, aż pod sufit, z uwagi na fakt, że gaz ten jest lżejszy niż powietrze. Taka wspaniała dekoracja znakomicie prezentuje się nie tylko w domu, ale również na zewnątrz. Z tego względu wielu organizatorów imprez wykorzystuje je również w ogrodzie, do którego często przenosimy się choćby na chwilę w okolicy północy, żeby oglądać sztuczne ognie. W przypadku tego rodzaju balonowych dekoracji należy zadbać o ich zabezpieczenie przed ucieczką, do czego doskonale sprawdzą się obciążniki.

Wyjątkowe balonowe dekoracje, które przetrwają cała noc

Oferowane balony na Nowy Rok to efektowna dekoracja, która z pewnością przetrwa całą noc. Wszystko ze względu na staranne wykonanie, z dbałością o najdrobniejsze detale, z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. W przypadku tego rodzaju dekoracji jest to niezwykle ważne. Można je napełnić powietrzem lub helem. W naszym sklepie dostępne są specjalne butle, które ułatwiają to zadanie. Dzięki temu podczas jednych zakupów online możesz zamówić wszystko, co niezbędne do udanej zabawy sylwestrowej, bez nadwyrężania budżetu. Zadbaj i przyjęcie noworoczne i baw się znakomicie w tak wyjątkową noc!