Balony “Boy or Girl”

Balony boy or girl to już stały element amerykańskiej tradycji, jaką jest gender reveal party. Współcześnie narodziny dziecka za oceanem to powód do świętowania. Nie chodzi jednak o jedno małe, skromne spotkanie. Tutaj w ruch idą prawdziwe przyjęcia, takie jak wystawne baby shower oraz oczywiście gender reveal party, które w ostatnim czasie bije rekordy popularności. Rodzice i rodzina prześcigają się w pomysłach na bardziej oryginalny sposób ogłoszenia płci dziecka. Na tego rodzaju imprezie duże znaczenie mają dodatki i dekoracje. To właśnie one budują całą atmosferę. Jednym z ważniejszych gadżetów są balony girl or boy.

Gender reveal party

Gender reveal party to pomysł na imprezę, który swoje początki ma w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam, w rodzinach, które spodziewają się dziecka, organizowane są przyjęcia, na których przekazywana jest informacja o płci nowego członka rodziny. Czasami to mama i tata w ciekawy sposób informują innych krewnych, a innym razem to przyjaciele lub dziadkowie znają odpowiedź jeszcze przed przyszłymi rodzicami. W takich wypadkach gender reveal party to moment, w którym to najbardziej zainteresowane osoby, dowiadują się jako ostatnie.

Imprezy te zyskały duży rozgłos, szczególnie dzięki oryginalnym pomysłom na poinformowanie o tym, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka oraz z powodu przepięknych dekoracji i rodzinnej atmosfery. Teraz gender reveal party organizują już rodziny na całym świecie, w tym również w Polsce. Na naszym rodzimym rynku możemy więc znaleźć produkty, które idealnie wpasowują się w ideę gender reveal party, takie jak choćby balony z napisem boy or girl.

Balony gender reveal party: jakie wybrać?

Balony na gender reveal party to piękne, kolorowe dekoracje, które uświetnią tego rodzaju przyjęcie. Jednak jak wybrać odpowiednie? Przede wszystkim dopasuj kolor, grafiki i napisy do... płci dziecka! W końcu to one są elementem niespodzianki. W tym przypadku sprawa jest prosta – balony w kolorze niebieskim wybierane są dla chłopca, a balony w kolorze różowym dla dziewczynki. Jeśli chcesz wykorzystać balony jako ogólną dekorację imprezy i dopiero później, w inny sposób ogłosić płeć dziecka, wtedy gadżety mogą być neutralne.

Pamiętaj także, aby każdy balon na gender reveal party był dobrany stylistycznie do całej aranżacji przyjęcia. Jeśli organizujesz spotkanie w rustykalnym stylu, wybierz delikatne balony z napisem boy or girl w bardziej stonowanych kolorach. Natomiast jeśli stawiasz na zwariowane i kolorowe dekoracje, zdecyduj się na balony z różowym konfetti lub balony typu baby shower, czyli w kształcie stópek dziecka.

Balony girl or boy – bogaty asortyment w Balonyhelowe24.pl

Wszystko, czego potrzebujesz do zorganizowania balonowego gender reveal party znajdziesz w naszym sklepie online Balonyhelowe24.pl. Oferujemy bogatą ofertę i szeroki wybór balonów na baby shower oraz na gender reveal party w różnych barwach, rozmiarach i kształtach. Znajdziesz u nas między innymi:

  • balon okrągły z napisem "boy or girl",
  • balon gigant w kształcie stópek dziecka w kolorze różowym lub w kolorze niebieskim,
  • balon w kształcie rombu z napisem "baby boy" lub "baby girl",
  • balon gigant z napisem "welcome baby",
  • balon z nadrukiem bucików,
  • balon z nadrukiem wózka.

Wybierz pojedyncze balony lub zestawy, które będą idealnie dopasowane do klimatu Waszego przyjęcia. Każdy nasz produkt wykonany jest z dbałością o szczegóły takie jak np. brak nieestetycznych strzępów folii w miejscach bocznych zgrzewów lub bogata i żywa kolorystyka. Balony z napisem boy or girl oraz z innymi grafikami charakteryzują się również świetną jakością nadruku, dzięki czemu gadżety prezentują się świetnie zarówno na zdjęciach, jak i na żywo.

Gender reveal party: balony z helem

W Balonyhelowe 24.pl oferujemy również możliwość napompowania balonów helem. Jest to gaz lżejszy od powietrza, dlatego balony unoszą się wysoko nad ziemią. Efekt, szczególnie przy zakupie zestawów, prezentuje się niezwykle zjawiskowo, co dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter imprezy. Hel w naszych balonach utrzymuje się kilka dni, dlatego dekoracje te można z powodzeniem wykorzystać w późniejszej sesji zdjęciowej lub jako prezent dla bliskich, którzy również spodziewają się dziecka. Jeśli przyjęcie odbywa się kilka dni przed planowanym porodem możliwe, że balony przywitają nowego członka rodziny w domu.

Balony z helem to świetna atrakcja zarówno dla starszych, jak i dla młodszych uczestników spotkania. Co więcej, jest to produkt, który kojarzy się z dziecięcą radością, dlatego idealnie nada się, jako dekoracja na gender reveal party. W końcu najważniejszym gościem jest nie kto inny, jak właśnie dziecko, które niedługo przyjdzie na świat.

Zorganizuj gender reveal party z nami – wybierz balonowe inspiracje!

Balony podczas gender reveal party nie muszą występować tylko jako dekoracje. Mogą także grać pierwszoplanową rolę i posłużyć jako oryginalne przekazanie wiadomości dotyczącej płci dziecka. W jaki sposób?

Wystarczy zamknąć balony z napisem boy lub girl w wielkim pudełku i w odpowiednim momencie je otworzyć. Balony napełnione helem od razu poszybują w górę, ujawniając wszystkim płeć dziecka.

Możesz także wykorzystać balony boy or girl i napełnić je niebieskim lub różowym konfetti. Następnie rodzice otrzymują szpilki i wśród śmiechów i żartów przebijają balony. Kolorowa zawartość wybucha razem z balonem, oznajmiając wszystkim, czy para spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Pomysłów jest naprawdę wiele!

Pomysłowe dekoracje: balony na gender reveal party

Często na gender reveal party balony używane są jako główne dekoracje. To właśnie te gadżety odpowiedzialne są za cały klimat przyjęcia. Jak je wykorzystać?

Balonami z napisem boy or girl możesz ozdobić stół z przekąskami lub wykorzystać je do stworzenia efektownej girlandy nad wejściem do domu bądź ogrodu. Oprócz tego balony napełnione helem możesz przymocować, dzięki specjalnym akcesoriom dostępnym w naszym sklepie, do ziemi i zapełnić nimi pustą przestrzeń wokół stołu lub w strefie odpoczynku. Jeśli organizujesz przyjęcie w domu – zaszalej i przymocuj sznurki balonów na całej podłodze w pokoju, jeden obrok drugiego. Efekt będzie zaskakujący!