Balony na Walentynki KRAKÓW

Walentynki to święto zakochanych. Pary piszą sobie w tym dniu liściki z wyznaniem miłości, organizują romantyczne kolacje i wręczają upominki. Idealnym dodatkiem do prezentu lub ozdobą do przystrojenia mieszkania na romantyczną kolację są balony. Balony na walentynki w Krakowie występują w różnych kształtach, rozmiarach i z różnymi motywami. Najbardziej oryginalne to te przezroczyste, które mają w środku konfetti w kształcie małych serduszek. Deszcz serc po przebiciu takiego balona tworzy niesamowity i niezapomniany efekt. Druga połówka z pewnością będzie tym oczarowana.

Balony walentynkowe Kraków

Najbardziej popularnych wyborem balonów walentynkowych w Krakowie są czerwone balony w kształcie serca. Można nimi pięknie ozdobić dom lub przywiązać do prezentu. To jednak niejedyna opcja kolorystyczna. Balon w kształcie serca dostępny jest w praktycznie wszystkich możliwych kolorach i wielkościach - od malutkich baloników wielkości portfela, do ogromnych, za którymi można się nawet schować. Innym typem balona walentynkowego w Krakowie jest klasyczny owal z narysowanymi serduszkami lub balon transparentny z konfetti w kształcie serc.

Balon na walentynki Kraków

Balon dołączony do prezentu walentynkowego jest jego idealnym dopełnieniem. Dużą popularnością w Krakowie cieszą się balony w kształcie serca wypełnione helem. Można je swobodnie puścić pod sufitem, tworząc przy tym romantyczną atmosferę. Również balony z napisem "Love" czy "Miłość" to chętnie wybierany produkt w sklepie balonyhelowe24.pl.