Balony urodzinowe KRAKÓW

Niezależnie od tego, czy urodziny wyprawiamy w domu, mieszkaniu, restauracji czy klubie, ważnym elementem tego wydarzenia są dekoracje. Jednym z lepszych pomysłów na ozdobienie miejsca, w którym organizujemy imprezę czy spotkanie, są balony urodzinowe. Balony urodzinowe w Krakowie występują w wielu kolorach, kształtach, wielkościach i stylach. Znaleźć można balony neonowe, przezroczyste, pastelowe, metaliczne, takie z obrazkami czy kolorowym konfetti w środku. Każdy znajdzie coś idealnego dla siebie, co można dopasować do stylistyki i kolorystyki przyjęcia.

Balony urodzinowe z helem Kraków

Świetnym pomysłem na przystrojenie imprezy urodzinowej w Krakowie są balony urodzinowe z helem. Mogą mieć one napis "Wszystkiego najlepszego", "Happy birthday", imię solenizanta czy liczbę informującą, które urodziny dana osoba obchodzi. Dużym powodzeniem cieszą się też balony urodzinowe w kształcie cyfr. Wszystkie te balony mogą być napełnione powietrzem, ale oryginalnym rozwiązaniem jest napełnienie ich helem. Mogą wtedy swobodnie wisieć pod sufitem albo zostać przyczepione do specjalnych obciążników i wisieć na preferowanej wysokości.

Balony na urodziny Kraków

Balony na urodziny w Krakowie cieszą się naprawdę dużym powodzeniem. Są oryginalnym pomysłem na przystrojenie miejsca, w którym obchodzimy urodziny. Są też idealnym tłem na zrobienie urodzinowej sesji fotograficznej - takie zdjęcia będą świetną pamiątką chwil spędzonych z bliskimi: przyjaciółmi, znajomymi i rodziną.