Balony na wesele

Ślub i wesele to nie tylko zakupienie pięknych strojów, znalezienie odpowiedniej sali, wybór menu, oprawy muzycznej, fotografa oraz kamerzysty. Równie ważne są odpowiednie akcesoria weselne, które mają stanowić niepowtarzalną dekorację sali. Wszystkie detale wpłyną na samopoczucie zaproszonych gości, dlatego powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby wszystko było przemyślane i dopięte na ostatni guzik.

Do tego zadania idealnie sprawdzą się balony ślubne! Z ich pomocą uda Ci się stworzyć takie wesele, o jakim zawsze marzyłeś. Balony na uroczystości weselnej są niezwykle popularne i chyba nikt z nas nie wyobraża sobie dekoracji sali bez tego elementu. Możemy je wykorzystać na wiele sposobów – umieścić na ścianie, suficie, a nawet stworzyć piękną girlandę.

Interesuje Cię elegancki i stonowany wystrój? A może niezwykle nowoczesne kompozycje? Z naszymi balonami na wesele każda z opcji jest możliwa!

Balony z helem na wesele

Zorganizowanie balonów z helem jest świetnym sposobem na wprowadzenie uroku i magii do wyjątkowego dnia, jakim jest ślub i wesele. Balony napełnione helem nie muszą od razu zasypywać całej sali weselnej, jak to bywało jeszcze kilka lat wcześniej. Dekorację można wykorzystać w bardzo subtelny sposób tak, aby pozostałe dekoracje weselne nie zostały przyćmione. Balony weselne będą wyglądać pięknie nie tylko na sali weselnej.

Sprawdzą się również jako fantastyczna dekoracja samochodu ślubnego. Tak wykorzystane balony z pewnością zwrócą uwagę gości weselnych, dodając pojazdowi niezwykłego charakteru. Balony transparentne na wesele będą także świetnym dodatkiem do ślubnej sesji zdjęciowej, stanowiąc zarazem wyjątkową, jak i elegancką oprawę lub tło dla pary młodej.

Dekoracje weselne – balony o wielu kształtach

Znaczna część osób myśląc o balonach, ma przed oczami obraz klasycznego, okrągłego przedmiotu. W ostatnich latach trendy związane z balonami zdecydowanie uległy zmianie. Na rynku są dostępne foliowe balony na wesele w wielu kształtach, zaczynając od klasycznych foliowych liter, a kończąc na wymyślnych kształtach np. torcie weselnym. Balony lateksowe w różnych rozmiarach i kształtach pozwolą nam stworzyć pomysłowe, ale jednocześnie delikatne dekoracje. Wśród balonów foliowych możemy znaleźć balony okrągłe, transparentne lub ozdobione delikatnymi wzorami.

Wesele to jednak nie miejsce na poważny i drętwy nastrój. To jeden z najszczęśliwszych dni nowożeńców, a także ich rodziny i przyjaciół, dlatego wystrój powinien być odzwierciedleniem szczęścia i zapowiadającej się dobrej zabawy. Poważną atmosferę mogą złagodzić np. balony z motywem szampana.

Balony na wesele z helem – wyjątkowa dekoracja sali

Balony nie muszą być ozdobą, która kojarzy się jedynie z kiczem. Ogromny wybór balonów sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć gustowny wystrój w tak ważnym dniu. Białe balony na wesele wypełnione helem możemy, chociażby umieścić pod sufitem sali weselnej. Końcowy efekt sprawi, że zarówno młoda para, jak i zaproszeni goście poczują się tak, jakby właśnie znajdowali się w miejscu pełnym chmur. Lekki i elegancki charakter wystroju gwarantowany!

Balony na wesele z helem świetnie sprawdzą się przy wejściu do kościoła lub salę weselną. Balony sprawią wtedy wrażenie przechodzenia przez bramę, powodując uczucie przejścia do innego świata. W tym przypadku świata pełnego szczerej miłości. Goście z pewnością będą zachwyceni takim rozwiązaniem, wykorzystując dekorację do zrobienia w wolnej chwili własnych pamiątkowych zdjęć.

Weselne balony sprawdzą się równie dobrze w roli ścianki zdjęciowej. Ciekawą kompozycję stworzą balony na wesele w połączeniu z kurtyną kolorystycznie dobraną do wystroju albo napisami LED. Nowożeńcy będą pięknie prezentować się na dopracowanym tle, zaproszone osoby będą miały specjalne miejsce dla zdjęć z młodą parą, a fotograf będzie miał niepowtarzalne tło fotograficzne.

Balony na wesele – prezent inny niż wszystkie

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór balonów, w tym balony foliowe na wesele. Jednak mogą one posłużyć nie tylko jako dekoracja. Balonowe bukiety będą unikalnym pomysłem na prezent, np. zamiast bukietu kwiatów. Młoda Para z pewnością doceni niecodzienny podarunek. Oferujemy również zamówienie balonów prezentowych i dostarczenie ich pod odpowiedni adres. Balony, z wyjątkiem niedziel, dostarczymy w każdy wybrany przez Ciebie dzień.

Martwisz się, że obdarowana osoba nie będzie wiedziała, od kogo otrzymała paczkę? Nic straconego! W naszej ofercie dostępna jest także możliwość dołączenia do balonów bileciku, życzeń lub kartki okolicznościowej. Obdarowana osoba na pewno nie spodziewa się otrzymania wylatujących z przesyłki balonów, a ty już teraz możesz sprawić jej wielką niespodziankę!

Balony na wesele – jak wybrać?

Ze względu na niezwykle dużą dostępność ozdób weselnych, wybór odpowiednich dekoracji może okazać się trudnym zadaniem. Jeśli chcesz udekorować salę balonami, przede wszystkim warto zadbać i pamiętać o tym, aby były one dopasowane kolorystycznie do motywu czy też barwy przewodniej wesela. Aby całość była spójna i robiła ogromne wrażenie, zaproszenia i bukiety kwiatów znajdujących się na stołach powinna być dokładnie w tym samym kolorze, co balony weselne.

Nie należy jednak przesadzać z ilością balonów na sali weselnej. Nieprzemyślana ilość może spowodować przytłoczenie lub zepsucie ogólnego wrażenia, w końcu co za dużo, to niezdrowo. Jest jednak sposób na wykorzystanie zbyt dużej ilości zakupionych balonów. Aby w pełni wykorzystać balony foliowe, dekoracji możemy użyć w roli fali zalewającej parkiet podczas pierwszego tańca. Będzie to świetna alternatywa ciężkiego dymu, a przy okazji unikniemy kiczu.

Wybierając nasze balony na wesele, oprawa Twojego przyjęcia będzie wyjątkowa, a goście oniemieją z zachwytu. Również nasza strona internetowa pomoże Ci dostarczyć niecodzienny prezent dla bliskiego, podchodząc przy tym do zamówienia w sposób indywidualny i z największą dokładnością. Już teraz sprawdź naszą ofertę dekoracji w postaci balonów na wesele i prezent!