Balony na Baby Shower KRAKÓW

Wiadomość o ciąży jest jedną z najbardziej radosnych informacji w życiu. Przyszli rodzice z wielkim pietyzmem przygotowują wyprawkę dla malucha, który wkrótce ma pojawić się na świecie. Ostatnimi czasy bardzo popularny w Polsce staje się baby shower, czyli uroczystość, która do tej pory była szumnie obchodzona na Zachodzie. Jeśli już mowa o imprezie, to z pewnością nie może na niej zabraknąć kolorowych baloników.

W jakim kolorze balon na baby shower Kraków?

W świadomości społecznej utarło się, że kolor różowy jest przeznaczony dla dziewczynki, zaś niebieski dla chłopca. Choć obecnie można zmieniać te konfiguracje i nie stosować się do ogólnie przyjętych konwencji, to jednak podczas baby shower często używa się tej właśnie kolorystyki, aby w symboliczny sposób przekazać zebranym gościom informację o płci dziecka. Balony na baby shower w Krakowie w tych podstawowych barwach i nie tylko dostępne są np. w kształcie koła lub serca.

Balony baby shower Kraków - dlaczego warto w nie inwestować?

Balony stanowią ozdobę wielu imprez i ważnych wydarzeń. Są bardzo uniwersalne, gdyż mnogość wzorów i kolorów pozwala dobierać je na rozmaite okazje. Balony baby shower w Krakowie i okolicach często wyposażone są w napisy np. związane z wybranym imieniem dla malucha. Ponadto, balony tego typu mogą występować w kształcie:

  • Bobasa
  • Dziecięcej stópki
  • Zwierzątka
  • Bohatera bajki
  • Gwiazdki
  • Kwiatuszka
  • Przezroczystej kuli z brokatem w środku.

Balony na baby shower Kraków - ile kosztują?

Koszt uzależniony jest od ilości zamówionych balonów baby shower na terenie Krakowa oraz od wielkości poszczególnych balonów. Jeśli ktoś zamawia tylko jeden bardziej okazały balon, musi za niego zapłacić kwotę rzędu kilkuset złotych, natomiast za mały i symboliczny balonik na przyjęcie dla przyszłego potomka trzeba zapłacić około kilkudziesięciu złotych. W ofercie sklepu balonyhelowe24.pl dostępne są również balony z helem na baby shower w Krakowie.