Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Balony pastelowe KRAKÓW

Organizując imprezę, spotkanie towarzyskie czy rodzinne, urodziny, imieniny lub wieczór panieński, warto zadbać o idealne dekoracje, które będą pasowały do charakteru spotkania. Uniwersalnym wyborem, który będzie pasował do każdej imprezy, są balony pastelowe. Ich delikatność nie jest nachalna, pięknie wkomponują się w resztę ozdób, nawet jeśli te będą miały bardziej żywe kolory. Balony pastelowe w Krakowie, to wybór idealny.

Balon pastelowy Kraków

Coraz większą popularnością cieszą się balony pastelowe napełniane helem. Mogą one swobodnie latać pod sufitem lub zostać przyczepione do specjalnych obciążników i dzięki temu unosić się na wybranej przez nas wysokości. Pięknym rozwiązaniem jest zakupienie większej ilości balonów pastelowych z obciążnikami i ustawienie ich na różnych wysokościach. Daje to złudzenie lekkości i poruszania się w chmurach. Z pewnością zrobi to duże wrażenie na każdej zaproszonej osobie, a także na samych gospodarzach.

Balony w kolorach pastelowych Kraków

Balony w kolorach pastelowych w Krakowie pasować będą do wszystkich uroczystości: wesela, urodzin, chrztu świętego, imienin czy nawet kolacji z okazji rocznicy ślubu lub obrony pracy magisterskiej. Mogą być one gładkie, bez napisu, ale dużą popularność zyskują również balony ze spersonalizowanym napisem lub takim pasującym do danej okazji. Można znaleźć również balony pastelowe z różnymi obrazkami czy zdjęciami. Wybór jest ogromny i na pewno każdy znajdzie opcję idealną dla siebie. W krakowie bardzo popularne są balony pastelowe różowe oraz balony pastelowe niebieskie.