Balony cyfry KRAKÓW

Organizując przyjęcie urodzinowe czy rocznicowe, warto zadbać o odpowiednie dekoracje. Idealnym pomysłem na taką okazję są balony w kształcie cyfr. Balony cyfry ustawione za solenizantem czy za jubilatami są piękną ozdobą i nadają powagi całej sytuacji. Oryginalnym pomysłem są też mniejsze balony na patykach, które mogą służyć jako ozdoba na stołach biesiadników czy dekoracja, na przykład, słodkiego stołu. Urodziny czy rocznice to niejedyne okazje, podczas których można wykorzystać balony w kształcie cyfr. Kolejną idealną okazją jest impreza sylwestrowa. Balony w kształcie cyfr mogą być wypełnione zarówno powietrzem, jak i helem.

Balony cyfry z helem Kraków

Dużą popularnością w Krakowie cieszą się balony cyfry z helem. Swobodnie unoszące się w powietrzu lub przyczepione do specjalnych obciążników doskonale dopełniają dekorację wnętrza. Dodatkowo, świetnie wyglądają na zdjęciach z sesji fotograficznych, a także filmach upamiętniających dane wydarzenie. Zdjęcia z balonami w kształcie cyfr będą wspaniałą pamiątką z urodzin czy innej imprezy tematycznej.

Balony foliowe cyfry Kraków

Balony foliowe w kształcie cyfr w Krakowie cieszą się bardzo dużą popularnością. Występują w wielu kolorach i wielkościach, dzięki czemu można je idealnie dopasować do kolorystyki i stylu całego przyjęcia. Poza balonami jednokolorowymi, można również znaleźć takie z motywem tęczy czy z obrazkami, a nawet motywami zwierzęcymi i postaciami z bajek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poza balonami z połyskiem, dostępne są również balony metaliczne.