Balony litery

Nieważne, czy organizujesz wieczór panieński, imprezę urodzinową, przyjęcie szkolne, festyn, baby shower, czy może zaręczyny – dekoracja to rzecz podstawowa! Pierwszym obligatoryjnym elementem każdego wydarzenia są balony, szczególnie te w kształcie liter, dzięki którym otoczenie przybiera eleganckiego, a zarazem tematycznego nastroju. Możesz z nich bowiem stworzyć dowolny napis, którym w szykowny sposób poinformujesz uczestników o tym, dlaczego się tam znajdują – i choć jest to ich główne zastosowanie, to z pewnością niejedyne!

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama balonów foliowych w kształcie liter. Z ich pomocą sprawisz, że Twoja uroczystość wejdzie na zupełnie inny poziom, zwłaszcza że są to produkty wypełniane helem, co czyni je nie tylko wyjątkowymi, ale i także o wiele bardziej wytrzymałymi w porównaniu do ich tradycyjnej wersji.

Balony na hel litery – ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia!

Pojedyncze balony w kształcie liter dają wiele możliwości – dzięki nim ułożysz dowolny napis, który związany będzie z tematyką imprezy. Ponadto za ich pośrednictwem bez problemu możesz przekazać komuś ważną wiadomość, chociażby „czy wyjdziesz za mnie?” lub „happy birthday”. Jest to nietuzinkowy pomysł, który jednocześnie stanowi ciekawy element dekoracyjny, wpasowujący się w wystrój wielu scenerii, szczególnie że ich gama kolorystyczna jest bardzo różnorodna.

Napis po polsku czy po angielsku? Wszystko zależy od Ciebie! Ich uniwersalność pozwala na stworzenie wybranej kombinacji, bez żadnych ograniczeń. Z tego też powodu świetnie sprawdzą się one na wydarzenia międzynarodowe lub dedykowane m.in. obcokrajowcom.

Balony litery foliowe – pomysł na prezent

Balony nie są przeznaczone tylko i wyłącznie w celach dekoracyjnych. Możesz kogoś nimi obdarować – wystarczy, że wejdziesz w kształt literki, jaki chcesz zamówić, a następnie wpiszesz dane kontaktowe, miejsce zamieszkania, życzenia oraz imię osoby, której chcesz wręczyć balon. Aby pokazać jej, że jest dla Ciebie nader ważna, stwórz dla niej wyjątkowy zestaw – kartka okolicznościowa razem z bukietem kwiatów i balonem sprawi, że osoba ta poczuje się doceniona i będzie to Twoja zasługa.

Warto zdecydować się wówczas na wariant z helem, gdyż stworzy to spektakularny i przede wszystkim niezapomniany efekt, idealnie komponujący się z resztą zestawienia.

Litery balony – świetna zabawa dla najmłodszych

Jak szkraby mogą wykorzystać balony foliowe? Litery wiszące w powietrzu niewątpliwie zwrócą ich uwagę, co umożliwi dorosłym gościom spędzenie chwili w swoim towarzystwie. Stwórz kącik dla najmłodszych uczestników wraz z balonami. Cała zabawa polega na tym, aby dzieci wylosowały balonika ze znakiem analfabetycznym. Następnie muszą one za pomocą swojego ciała zaprezentować wylosowaną literkę. Jeżeli uda im się ją pokazać, to mogą wypuścić balona z ręki i patrzeć, jak wyfruwa pod sufit.

Do tej aktywności możesz wręczyć im osobne kolorowe balony lub te, które znajdują się już na przyjęciu. Jest to interaktywna zabawa, która nie tylko w przyjemny sposób zajmie czas maluchów, ale i zapewni im dużo ruchu, przez co nie będą one miały siły na figle. Pamiętaj tylko, aby nie dawać wdychać helu swoim podopiecznym, gdyż jest to niebezpieczne!

Balony helowe litery – jakość przede wszystkim!

Foliowe balony litery z naszej oferty wykonane są z mistrzowską dbałością o szczegóły. Połączenie wysokiej jakości materiałów i precyzji daje gwarancje wytrzymałości produktów, które będą cieszyć oko nawet po skończonej imprezie – nieważne jak huczna by ona była. Balonów nie napełniamy powietrzem, a helem, co wyróżnia je na tle tych tradycyjnych. Unoszą się one bowiem nawet do kilku dni! Jeżeli zatem organizujesz ślub, to na poprawinach również rewelacyjnie spełnią swoją funkcję, a Ty zaoszczędzisz fundusze, które możesz przeznaczyć na miesiąc miodowy lub dalszą część przyjęcia.

Jeżeli nie zależy Ci na takim efekcie, to balony można napełnić powietrzem. Tutaj inwencja zależy już od Ciebie! Mimo że rezultat nie będzie tak zjawiskowy, to też ma swoje zalety. Taka literka fenomenalnie prezentuje się zawieszona na sznurku lub przyklejona do powierzchni ściany razem z innymi ozdobami.

Balony literki – do wyboru, do koloru

Balony z naszego asortymentu dostępne są w różnych kolorach, co umożliwia ułożenie unikatowego napisu, np. imienia jubilata w jego ulubionych barwach. Pozwala to także na skomponowanie prezentu na wyjątkową okazję według upodobań osoby, która ma zostać nim obdarowana.

W tej kategorii znajdziesz produkty w kolorach, takich jak m.in.:

 • niebieski,
 • różowo-złoty (tzw. rose gold, który jest trendem już od kilku sezonów);
 • złoty,
 • srebrny,
 • ciemnoróżowy.

W naszej ofercie dostępne są wszystkie litery alfabetu angielskiego, dzięki czemu zaprojektowany przez Ciebie napis będzie kompletny, a Ty nie będziesz musiał martwić się, że zabraknie w nim odpowiedniego znaku. W przypadku, gdy chcesz stworzyć tekst z literką typu „ą” czy „ę” to mamy na to sposób! Wystarczy doczepić do literki mniejszy, lekko nadmuchany balon, tworząc tym samym wybrany symbol.

Balony foliowe litery – ile kosztują?

Cena balona jest uwarunkowana pewnymi czynnikami. Pod uwagę należy wziąć:

 • hel lub jego brak,
 • życzenia,
 • kartka okolicznościowa,
 • obciążnik do balonów,
 • potwierdzenie dostawy SMS,
 • koszt dostawy.

Oczywiście, wyżej wymienione aspekty są decyzją klienta i może on zrezygnować z tych dodatków. Jedyną obowiązkową płatnością jest koszt dostawy – zależy on głównie od rozmiaru przesyłki, co związane jest z ilością zamówionych balonów.

Zaproś balony litery na swoje przyjęcie

Balony to dekoracje, które powinny mieć zarezerwowane miejsce na każdym wydarzeniu. Ich wszechstronność i elegancki wygląd są przygotowane bowiem na różne okazje – od imprez służbowych, poprzez urodziny dziecka, aż do wesela i poprawin. W sklepie Balonyhelowe24.pl możesz dobrać produkt do swoich potrzeb oraz oczekiwań. Ponadto przez możliwość obdarowania bliskiej Ci osoby personalizowanym zestawem, do którego dołączona jest również kartka oraz bukiet, masz okazję do wywołania uśmiechu na czyjeś twarzy.

Zapewniamy szybką wysyłkę od poniedziałku do piątku, a w niektórych lokalizacjach dostarczamy zamówienia nawet i w soboty. Zakupy u nas to czysta przyjemność – więc i Ty skorzystaj z naszej oferty.