Balony na wesele KRAKÓW

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych momentów w życiu. Każdy chce, aby ten dzień był piękny, wyjątkowy i niezapomniany. Idealnie zorganizowane wesele z pięknymi dekoracjami to marzenie każdej młodej pary. Organizując wesele w Krakowie, warto wziąć pod uwagę balony z helem. To oryginalna ozdoba, która staje się coraz bardziej popularna.

Balony z helem Kraków na wesele

Balony z helem na weselu w Krakowie stanowią nietuzinkową i wysokiej klasy dekorację. Duża liczba balonów luźno puszczonych pod sufitem może imitować chmury. Wybierając opcję ze specjalnymi obciążnikami, można balony z helem ustawić na różnych wysokościach, co daje wrażenie lekkich obłoków. Wszyscy goście weselni będą z pewnością oczarowani takim wyborem. Dodatkowo, balony różnej wielkości pięknie wyglądają na sesjach fotograficznych wykonywanych podczas wesel. Jest to później piękna pamiątka zarówno dla pary młodej, jak i samych gości. Balony weselne można także wykorzystać do zdjęć w fotobudkach, które bardzo często są atrakcją na weselach.

Balony na wesele Kraków

Dzięki ogromnej ilości kolorów balonów, jesteśmy w stanie idealnie dobrać takie, które wpiszą się w stylistykę i kolorystykę danego wesela. Największą popularnością w Krakowie cieszą się balony złote, białe, srebrne, a także metaliczne czy transparentne ze złotym konfetti w środku. Piękną ozdobą stołu pary młodej będą balony ustawione zaraz za krzesłami pani i pana młodego z odpowiednimi napisami, na przykład "Mąż" i "Żona" czy "Młoda Para".