Balony metaliczne KRAKÓW

Organizując przyjęcie, imprezę czy spotkanie towarzyskie, warto pamiętać o odpowiednim przystrojeniu lokalu czy mieszkania. Doskonałym pomysłem na ozdoby są balony metaliczne. Balony metaliczne w Krakowie znaleźć można w wielu kolorach, kształtach i rozmiarach. Świetnie sprawdzą się podczas imprezy urodzinowej, wesela czy rocznicy lub nawet chrztu świętego. Dodatkowo, balony metaliczne to również idealny dodatek do prezentu. Przyczepiony do kartonika owiniętego kolorowym papierem prezentowym stanowi oryginalną ozdobę.

Balon metaliczny Kraków

Balon metaliczny to często wybierany rodzaj balona w Krakowie. Występują one w wielu rozmiarach i kształtach - powodzeniem cieszą się metaliczne balony w kształcie serca, które świetnie sprawdzą się na walentynki. Często są również wykorzystywane podczas, tak zwanych, "gender reveal" czyli spotkań, podczas których przyszli rodzice informują zebranych o płci swojego dziecka. Bardzo często w takim metalicznym balonie znajduje się różowe lub niebieskie konfetti - w zależności od tego czy urodzi się dziewczynka, czy chłopiec. Balon jest przebijany, a konfetti jest informacją o płci.

Balony złote Kraków

Złote balony metaliczne w Krakowie to idealne rozwiązanie na wesele czy chrzest święty. Takie balony podkreślają powagę spotkania, nadają klasyczny i podniosły ton, a jednocześnie są dekoracją ponadczasową i bardzo oryginalną. Świetnie sprawdzą się one jako tło sesji fotograficznej, która będzie stanowiła wspaniałą pamiątkę tego ważnego dnia. W ofercie naszego sklepu balonyhelowe24.pl znajdziesz także balony srebrne oraz balony rose gold w Krakowie.