Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Hel do balonów KRAKÓW

Balony z helem są bardzo popularne. Wyglądają inaczej niż takie zwykłe, są zrobione z innego materiału. Balony z helem cieszą się sporą popularnością, głównie dlatego, że same unoszą się w górę. Hel jest częścią powietrza, jednak wydzielony z niego, jest dużo lżejszy. Dlatego też od lat stosuje się go do wypełniania balonów. Dziś głównie tych dekoracyjnych. Kiedyś helu używano również do wypełniania balonów i sterowców. Jednak, ze względu na cenę, teraz stosuje się w tym celu rozgrzane powietrze. Co ciekawe, Polska jest jednym z sześciu krajów pozyskujących czysty hel.

Gdzie kupić hel do balonów Kraków?

Hel do balonów można kupić w sklepie stacjonarnym w Krakowie, ale i przez internet np. w sklepie balonyhelowe24.pl. Sprzedawany jest zarówno w tubach, jak i butlach. W zależności od tego, ile mamy balonów do napełnienia, lepiej wybrać mniejsze lub większe opakowanie. Mniejsze tubki lepiej sprawdzą się przy kilku balonach. Butle lepiej kupić, kiedy mamy ich do napełnienia trochę więcej. Butle zazwyczaj kupują ludzie sprzedający balony z helem na straganach, w trakcie różnych imprez plenerowych.

Hel do balonów Kraków cena

Ceny helu do balonów w Krakowie są różne. Najlepiej najpierw samemu sprawdzić w internecie, jak one wyglądają, a dopiero potem kupić. Kupując hel do balonów w Krakowie miejmy na uwadze to, do wypełnienia ilu balonów będzie nam potrzebny. Niekoniecznie bowiem musimy go zużyć w trakcie jednego wydarzenia. W takim przypadku lepsza będzie butla. Na butlach są dość szczelne zawory i zakręcając taki zawór, mamy pewność, że gaz nie ulotni się za jakiś czas. W naszym sklepie znajdziesz hel do napełniania balonów w Krakowie.