Obciążniki do balonów ŁÓDŹ

Jedną z najbardziej uniwersalnych i najczęściej wybieranych ozdób na wiele imprez okolicznościowych są balony. Organizując urodziny, imieniny, wesele, imprezę Sylwestrową czy nawet chrzciny w Łodzi, warto pomyśleć o balonach. Poza standardowymi balonami wypełnionymi powietrzem, coraz większym zainteresowaniem cieszą się balony z helem. Mogą one swobodnie wisieć pod sufitem, ale jeszcze ciekawszym rozwiązaniem jest użycie obciążników do balonów. Dzięki temu, będą one usytuowane na wybranej przez nas wysokości.

Ciężarki do balonów Łódź

Oprócz najbardziej popularnych owalnych balonów, bardzo intrygującym i oryginalnym pomysłem są balony w różnych kształtach, na przykład cyfr, liter czy serca. Takie balony, które przymocowane są do specjalnych ciężarków, stanowią niesamowitą ozdobę naszej imprezy i z pewnością na długo zapadną w pamięć wszystkich gości. Również owalne balony wypełnione helem mogą mieć wiele kolorów, posiadać napisy, zdjęcia czy obrazki. Przyczepiając je do ciężarków i ustawiając na różnych wysokościach, kompozycja taka sprawia wrażenie lekkości.

Obciążniki do balonów z helem Łódź

Idealnym pomysłem na wykorzystanie balonów wypełnionych helem przyczepionych do obciążników w Łodzi są, między innymi, firmowe imprezy integracyjne czy różnego rodzaju targi. Balony z logo danej firmy, które przyczepione będą do takich ciężarków, z pewnością przyciągną uwagę wielu osób. Innym spotkaniem, na którym sprawdzą się balony z obciążnikami, jest ostatnio bardzo popularne gender reveal. Jest to impreza, podczas której przyszli rodzice wyjawiają zebranym gościom płeć swojego dziecka. Balony wypełnione helem przyczepione do ciężarków, na których znaleźć się mogą napisy "Boy or Girl", stanowią również wspaniałe tło dla sesji zdjęciowych, które będą pamiątką z tego spotkania. Balony wypełnione helem z obciążnikami to również ciekawa alternatywa dla standardowych ozdób sal weselnych. Wszyscy goście będą na pewno pod wrażeniem takiego oryginalnego rozwiązania.